Kadra szkolna

Lp.

Nauczyciel

funkcja/przedmiot

1. Mariola Brygida Karpińska

Dyrektor/ opiekun świetlicy

2.

Elżbieta Puczyłowska

Wicedyrektor/ informatyka

3.

Kopiczko Anna Marta

język polski

4. 

Karpińska Anna

nauczanie zintegrowane

5.

Borysewicz Janusz Andrzej

historia/ wos

6.

Dylnicka Beata

muzyka/ logopeda

7.

Gadamer Jacek

wychowanie fizyczne

8.

Gawędzka Alicja

matematyka/ opiekun świetlicy

9.

Gnojnicka Marzanna Agata

nauczanie zintegrowane

10.

Grochowska Anna

język polski

11.

Grześkowiak Anna

język angielski/ plastyka

12.

Halicka Krystyna

informatyka/ opiekun świetlicy

13.

Klatt Marian

język angielski/ język polski/ opiekun świetlicy

14.

Klukowska Alicja

nauczanie zintegrowane

15.

Kozłowska-Jefimow Karolina

nauczyciel wspierający/ nauczanie zintegrowane

16.

Lomartire Ewa

nauczanie zintegrowane/ opiekun w świetlicy

17.

Okrągła Jadwiga

nauczanie zintegrowane

18.

Oleksy Zbigniew

biologia/ edukacja dla bezpieczeństwa

19.

Olszewski Ryszard

wychowanie fizyczne

20.

Paszkowska Monika

pedagog/ psycholog szkolny

21.

Perkowska Anna

terapeuta/ nauczanie zintegrowane

22.

Podbielska Elżbieta

przyroda

23.

Przełomska Marzena

język polski/ historia

24.

Marszeniuk - Przyczyna Ałła

język angielski/ język rosyjski

25.

s. Anna Ratajczak

religia

26.

Rowińska Monika

nauczyciel bibliotekarz

27.

Sobota Agnieszka

religia

28.

Sieńkowska Renata

język niemiecki/ opiekun w świetlicy

29.

Skowrońska Justyna

wychowanie fizyczne/ opiekun świetlicy

30.

Smarkusz Krzysztof

wychowanie fizyczne

31.

Sudnik Katarzyna

język angielski

32.

Szczerba Alina

matematyka

33.

Szleszyński Jarosław

geografia/ technika

34.

Taraszkiewicz Katarzyna

matematyka/ opiekun w świetlicy

35.

Tomaszewska Dorota

język polski

36.

Waracka Wioletta

matematyka/ informatyka

37.

Wysocka Anna

nauczanie zintegrowane

38.

Ziemińska Agnieszka

fizyka/ chemia

 

Dodana: 2 styczeń 2017 23:46

Zmodyfikowana: 10 luty 2019 17:41

Licznik odwiedzin