Dzień pełen atrakcji!

Ilustracja do artykułu maly.jpg

Coroczne Święto Pieczonego Ziemniaka ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne zostało rozbite na dwa oddzielne dni. 21.09 2017r . każda klasa w naszej szkole pożegnała lato ogniskiem i pieczonymi kiełbaskami, a element sportowy, czyli przełaje szkolne zostały przeniesione na 28.09.2017r. W tym dniu wszyscy uczniowie naszej szkoły dzielnie walczyli i bawili się na plaży miejskiej przy Amfiteatrze. Klasy I-III szkoły podstawowej bawiły się ze swoimi paniami w sportowych torach przeszkód z elementem „ZIEMNIAKA” Każdy uczeń klas starszych pokonywał trasy zorganizowane profesjonalnie przez nauczycieli wychowania fizycznego i Samorząd Uczniowski. Oczywiście niektóre biegi traktowaliśmy z „przymrużeniem oka”, ale w końcu przecież jak zawsze, była to świetna zabawa.

Dodana: 10 październik 2017 22:33

Zmodyfikowana: 10 październik 2017 22:33

Licznik odwiedzin