ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI

Ilustracja do artykułu maly.jpg

Rok minął bardzo szybko i znowu rozpoczynamy rekrutację do klas pierwszych. Na terenie naszej szkoły Państwa dzieci będą mogły będą mogły korzystać z oferty zajęć organizowanych przez różnych nauczycieli np. szachowych, tanecznych, sportowych. W świetnie funkcjonującej, nowoczesnej bibliotece uczniowie będą brali udział w ciekawych wędrówkach po bajkowej krainie książek pod przewodnictwem p. Moniki Rowińskiej. W szkole panuje kameralna, domowa atmosfera. Świetlica jest bardzo lubianym miejscem przez dzieci, w którym czekając na rodziców odrabiają lekcje, bawią się i uczą. W stołówce szkolnej można zjeść  dobry obiadek. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają przemiłe panie woźne, które w razie potrzeby pomogą znaleźć zagubione kapcie. Szkoła – przyjazna dzieciom,  a panie serdeczne.

W roku szkolnym 2019/2020 wychowawczynią jednej z klas pierwszych  będzie pani Marzanna Gnojnicka. Wieloletnie doświadczenie idzie w parze z zapałem do pracy i popularnością wśród swoich wychowanków. Wyrazem sympatii było zgłoszenie przez dzieci i rodziców z klasy trzeciej pani Marzeny  do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie podlaskim w plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL. Rodzice i cała społeczność szkoły oddawała głosy, co zaowocowało na etapie powiatowym pierwszym miejscem, a wojewódzkim drugim. Śmiało mogę powiedzieć, że cały sukces leży w charakterze p. Marzeny, która po prostu lubi dzieci. Pod jej skrzydłami mają serdeczną opiekę i pełne zrozumienia indywidualne podejście. Jest pełna energii i zapewnia dzieciom wiele interesujących zajęć. Z chęcią organizuje ciekawe wycieczki. Prowadzi zajęcia wyrównawcze dodatkowe zajęcia rozwijające sprawność ruchową. Szczególną atrakcją są zajęcia na pięknej nowoczesnej hali.

Wychowawczynią kolejnej klasy pierwszej będzie pani Ewa Lomartire. Młodość, uśmiech nieschodzący z twarzy i radość z wykonywanej pracy, a także spore doświadczenie zawodowe – to pani Ewa. Uważa, że indywidualne podejście do potrzeb ucznia oraz dostosowanie metod do możliwości i potencjału konkretnego dziecka to gwarancja sukcesu w klasach młodszych. Otacza życzliwością i troską swoich podopiecznych. Chętnie organizuje imprezy okolicznościowe oraz integracyjne wycieczki. Prowadzi zajęcia dodatkowe ukierunkowane na potrzeby uczniów. Pani Ewa planuje prowadzić od przyszłego roku szkolnego zajęcia z języka niemieckiego z wykorzystaniem elementów zabawy i komunikacji w połączeniu z wierszami i piosenkami. Drugi język w klasach młodszych to nowość w naszej szkole. Mamy nadzieję na duże zainteresowanie tą propozycją. Zapraszamy więc do naszego szkolnego grona.

Dyrektor szkoły Pani Mariola Karpińska oraz nauczyciele serdecznie zapraszają dzieci i rodziców do Szkoły Podstawowej Nr4 w Augustowie

na DZIEŃ OTWARTY, który

odbędzie się 7 marca 2019r. o godz.17.00.

W programie ciekawe zajęcia, zwiedzanie szkoły i słodki poczęstunek.

Myślimy, że Państwa dzieci po przedstawionej przez nas ofercie i wizycie w naszej szkole od 1 września zostaną uczniami klas pierwszych SP4, na co bardzo czekamy.

 

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna SP4

Szkoła Podstawowa Nr4

 ul. M. Konopnickiej 5

                                                                                                                                        16-300 Augustów

                                                                                                                                       tel. 87 643 22 29

 

 

 

Dodana: 25 luty 2019 20:37

Zmodyfikowana: 25 luty 2019 20:37

Licznik odwiedzin